Ogródki Sportowe - czyli mundial wśród ludzi! Razem twórzmy emocje również poza stadionami!
Lista ogródków:
- Mikrosławia
- Winktown
- Arctiq
- Rzeczpospolita Obojga Narodów
- Neopolis
- Okoczia
- Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu
- Forum Mikronacje
- Morvan
- Al Rajn
- Austro-Węgry
Lista ogródków:
- Mikrosławia
- Winktown
- Arctiq
- Rzeczpospolita Obojga Narodów
- Neopolis
- Okoczia
- Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu
- Forum Mikronacje
- Morvan
- Al Rajn
- Austro-Węgry
Drużyny w grupach:
GRUPA A: GRUPA B:
1: Wandystan 1. Natania
2: Korona i Litwa 2. Winktown
3: Elderland 3. Chattycja
4: Arctiq 4. Okoczia
5: Mikrosławia 5. Baridas
GRUPA C: GRUPA D:
1: Sarmacja 1. Sclavinia i Trizondal
2: Scholandia 2. Austro-Węgry
3: Al Rajn 3. Neopolis
4: Morvan 4. Parlandia
5: Bantu 5. Francja
Terminarz
Grupa A (Lene) :
1 2010-01-09 20:00 Mikroslawia - Korona i Litwa
2010-01-09 20:00 Królestwo Elderlandu - Cesarstwo Arctiq
2 2010-01-16 20:00 Wandystan - Mikroslawia
2010-01-16 20:00 Korona i Litwa - Cesarstwo Arctiq
3 2010-01-23 20:00 Królestwo Elderlandu - Korona i Litwa
2010-01-23 20:00 Cesarstwo Arctiq - Wandystan
4 2010-01-30 20:00 Wandystan - Królestwo Elderlandu
2010-01-30 20:00 Cesarstwo Arctiq - Mikroslawia
5 2010-02-06 20:00 Mikroslawia - Królestwo Elderlandu
2010-02-06 20:00 Korona i Litwa - Wandystan
6 2010-02-13 20:00 Wandystan - Korona i Litwa
2010-02-13 20:00 Królestwo Elderlandu - Mikroslawia
7 2010-02-20 20:00 Królestwo Elderlandu - Wandystan
2010-02-20 20:00 Mikroslawia - Cesarstwo Arctiq
8 2010-02-27 20:00 Wandystan - Cesarstwo Arctiq
2010-02-27 20:00 Korona i Litwa - Królestwo Elderlandu
9 2010-03-06 20:00 Mikroslawia - Wandystan
2010-03-06 20:00 Cesarstwo Arctiq - Korona i Litwa
10 2010-03-13 20:00 Cesarstwo Arctiq - Królestwo Elderlandu
2010-03-13 20:00 Korona i Litwa - Mikroslawia
Grupa B (Nowy Galindon) :
1 2010-01-09 20:00 ZE Chattyckie - Okoczia
2010-01-09 20:00 Baridas - Winktown
2 2010-01-16 20:00 Winktown - Okoczia
2010-01-16 20:00 Królestwo Natanii - Baridas
3 2010-01-23 20:00 Okoczia - Królestwo Natanii
2010-01-23 20:00 ZE Chattyckie - Winktown
4 2010-01-30 20:00 Okoczia - Baridas
2010-01-30 20:00 Królestwo Natanii - ZE Chattyckie
5 2010-02-06 20:00 Baridas - ZE Chattyckie
2010-02-06 20:00 Winktown - Królestwo Natanii
6 2010-02-13 20:00 ZE Chattyckie - Baridas
2010-02-13 20:00 Królestwo Natanii - Winktown
7 2010-02-20 20:00 Baridas - Okoczia
2010-02-20 20:00 ZE Chattyckie - Królestwo Natanii
8 2010-02-27 20:00 Królestwo Natanii - Okoczia
2010-02-27 20:00 Winktown - ZE Chattyckie
9 2010-03-06 20:00 Baridas - Królestwo Natanii
2010-03-06 20:00 Okoczia - Winktown
10 2010-03-13 20:00 Winktown - Baridas
2010-03-13 20:00 Okoczia - ZE Chattyckie
Grupa C (Vetograd - Santiago de Metropolis)
1 2010-01-09 20:00 Bantu - Scholandia
2010-01-09 20:00 Sultanat Al Rajn - WolnaRepublikaMorvan
2 2010-01-16 20:00 Ksiestwo Sarmacji - Bantu
2010-01-16 20:00 Scholandia - WolnaRepublikaMorvan
3 2010-01-23 20:00 WolnaRepublikaMorvan - Ksiestwo Sarmacji
2010-01-23 20:00 Sultanat Al Rajn - Scholandia
4 2010-01-30 20:00 WolnaRepublikaMorvan - Bantu
2010-01-30 20:00 Ksiestwo Sarmacji - Sultanat Al Rajn
5 2010-02-06 20:00 Scholandia - Ksiestwo Sarmacji
2010-02-06 20:00 Bantu - Sultanat Al Rajn
6 2010-02-13 20:00 Sultanat Al Rajn - Bantu
2010-02-13 20:00 Ksiestwo Sarmacji - Scholandia
7 2010-02-20 20:00 Sultanat Al Rajn - Ksiestwo Sarmacji
2010-02-20 20:00 Bantu - WolnaRepublikaMorvan
8 2010-02-27 20:00 Ksiestwo Sarmacji - WolnaRepublikaMorvan
2010-02-27 20:00 Scholandia - Sultanat Al Rajn
9 2010-03-06 20:00 WolnaRepublikaMorvan - Scholandia
2010-03-06 20:00 Bantu - Ksiestwo Sarmacji
10 2010-03-13 20:00 WolnaRepublikaMorvan - Sultanat Al Rajn
2010-03-13 20:00 Scholandia - Bantu
Grupa D (Cirim) :
1.2010-01-09 20:00 Republika Francuska - Austro-Wegry
2010-01-09 20:00 RF Neopolis - Parlandia
2 2010-01-16 20:00 Austro-Wegry - Parlandia
2010-01-16 20:00 RSiT - Republika Francuska
3 2010-01-23 20:00 RF Neopolis - Austro-Wegry
2010-01-23 20:00 Parlandia - RSiT
4 2010-01-30 20:00 RSiT - RF Neopolis
2010-01-30 20:00 Parlandia - Republika Francuska
5 2010-02-06 20:00 Republika Francuska - RF Neopolis
2010-02-06 20:00 Austro-Wegry - RSiT
6 2010-02-13 20:00 RF Neopolis - Republika Francuska
2010-02-13 20:00 RSiT - Austro-Wegry
7 2010-02-20 20:00 Republika Francuska - Parlandia
2010-02-20 20:00 RF Neopolis - RSiT
8 2010-02-27 20:00 RSiT - Parlandia
2010-02-27 20:00 Austro-Wegry - RF Neopolis
9 2010-03-06 20:00 Parlandia - Austro-Wegry
2010-03-06 20:00 Republika Francuska - RSiT
10 2010-03-13 20:00 Parlandia - RF Neopolis
2010-03-13 20:00 Austro-Wegry - Republika Francuska
1 2010-01-09 20:00 Mikroslawia - Korona i Litwa
2010-01-09 20:00 Królestwo Elderlandu - Cesarstwo Arctiq
2 2010-01-16 20:00 Wandystan - Mikroslawia
2010-01-16 20:00 Korona i Litwa - Cesarstwo Arctiq
3 2010-01-23 20:00 Królestwo Elderlandu - Korona i Litwa
2010-01-23 20:00 Cesarstwo Arctiq - Wandystan
4 2010-01-30 20:00 Wandystan - Królestwo Elderlandu
2010-01-30 20:00 Cesarstwo Arctiq - Mikroslawia
5 2010-02-06 20:00 Mikroslawia - Królestwo Elderlandu
2010-02-06 20:00 Korona i Litwa - Wandystan
6 2010-02-13 20:00 Wandystan - Korona i Litwa
2010-02-13 20:00 Królestwo Elderlandu - Mikroslawia
7 2010-02-20 20:00 Królestwo Elderlandu - Wandystan
2010-02-20 20:00 Mikroslawia - Cesarstwo Arctiq
8 2010-02-27 20:00 Wandystan - Cesarstwo Arctiq
2010-02-27 20:00 Korona i Litwa - Królestwo Elderlandu
9 2010-03-06 20:00 Mikroslawia - Wandystan
2010-03-06 20:00 Cesarstwo Arctiq - Korona i Litwa
10 2010-03-13 20:00 Cesarstwo Arctiq - Królestwo Elderlandu
2010-03-13 20:00 Korona i Litwa - Mikroslawia
Grupa B (Nowy Galindon) :
1 2010-01-09 20:00 ZE Chattyckie - Okoczia
2010-01-09 20:00 Baridas - Winktown
2 2010-01-16 20:00 Winktown - Okoczia
2010-01-16 20:00 Królestwo Natanii - Baridas
3 2010-01-23 20:00 Okoczia - Królestwo Natanii
2010-01-23 20:00 ZE Chattyckie - Winktown
4 2010-01-30 20:00 Okoczia - Baridas
2010-01-30 20:00 Królestwo Natanii - ZE Chattyckie
5 2010-02-06 20:00 Baridas - ZE Chattyckie
2010-02-06 20:00 Winktown - Królestwo Natanii
6 2010-02-13 20:00 ZE Chattyckie - Baridas
2010-02-13 20:00 Królestwo Natanii - Winktown
7 2010-02-20 20:00 Baridas - Okoczia
2010-02-20 20:00 ZE Chattyckie - Królestwo Natanii
8 2010-02-27 20:00 Królestwo Natanii - Okoczia
2010-02-27 20:00 Winktown - ZE Chattyckie
9 2010-03-06 20:00 Baridas - Królestwo Natanii
2010-03-06 20:00 Okoczia - Winktown
10 2010-03-13 20:00 Winktown - Baridas
2010-03-13 20:00 Okoczia - ZE Chattyckie
Grupa C (Vetograd - Santiago de Metropolis)
1 2010-01-09 20:00 Bantu - Scholandia
2010-01-09 20:00 Sultanat Al Rajn - WolnaRepublikaMorvan
2 2010-01-16 20:00 Ksiestwo Sarmacji - Bantu
2010-01-16 20:00 Scholandia - WolnaRepublikaMorvan
3 2010-01-23 20:00 WolnaRepublikaMorvan - Ksiestwo Sarmacji
2010-01-23 20:00 Sultanat Al Rajn - Scholandia
4 2010-01-30 20:00 WolnaRepublikaMorvan - Bantu
2010-01-30 20:00 Ksiestwo Sarmacji - Sultanat Al Rajn
5 2010-02-06 20:00 Scholandia - Ksiestwo Sarmacji
2010-02-06 20:00 Bantu - Sultanat Al Rajn
6 2010-02-13 20:00 Sultanat Al Rajn - Bantu
2010-02-13 20:00 Ksiestwo Sarmacji - Scholandia
7 2010-02-20 20:00 Sultanat Al Rajn - Ksiestwo Sarmacji
2010-02-20 20:00 Bantu - WolnaRepublikaMorvan
8 2010-02-27 20:00 Ksiestwo Sarmacji - WolnaRepublikaMorvan
2010-02-27 20:00 Scholandia - Sultanat Al Rajn
9 2010-03-06 20:00 WolnaRepublikaMorvan - Scholandia
2010-03-06 20:00 Bantu - Ksiestwo Sarmacji
10 2010-03-13 20:00 WolnaRepublikaMorvan - Sultanat Al Rajn
2010-03-13 20:00 Scholandia - Bantu
Grupa D (Cirim) :
1.2010-01-09 20:00 Republika Francuska - Austro-Wegry
2010-01-09 20:00 RF Neopolis - Parlandia
2 2010-01-16 20:00 Austro-Wegry - Parlandia
2010-01-16 20:00 RSiT - Republika Francuska
3 2010-01-23 20:00 RF Neopolis - Austro-Wegry
2010-01-23 20:00 Parlandia - RSiT
4 2010-01-30 20:00 RSiT - RF Neopolis
2010-01-30 20:00 Parlandia - Republika Francuska
5 2010-02-06 20:00 Republika Francuska - RF Neopolis
2010-02-06 20:00 Austro-Wegry - RSiT
6 2010-02-13 20:00 RF Neopolis - Republika Francuska
2010-02-13 20:00 RSiT - Austro-Wegry
7 2010-02-20 20:00 Republika Francuska - Parlandia
2010-02-20 20:00 RF Neopolis - RSiT
8 2010-02-27 20:00 RSiT - Parlandia
2010-02-27 20:00 Austro-Wegry - RF Neopolis
9 2010-03-06 20:00 Parlandia - Austro-Wegry
2010-03-06 20:00 Republika Francuska - RSiT
10 2010-03-13 20:00 Parlandia - RF Neopolis
2010-03-13 20:00 Austro-Wegry - Republika Francuska